Komfortowe busy do Niemiec tańsze i lepsze niż samolot

Podróż do Niemiec najbardziej opłaca się samochodem, jednak nie każdego stać na zakup takiej ilości benzyny. Najlepsza opcją, jeśli podróżujemy samotnie lub w grupie, są busy do Niemiec. Jakie korzyści daje ta opcja transportu?

Wyjazdy do naszych zachodnich sąsiadów nie muszą wiązać się z wysokimi kosztami benzyny lub niewygodą, na którą narzekają pasażerowie tanich linii lotniczych. Opcje jest wiele, a jedną z najlepszych – być może najlepszą – jest podróż do Niemiec busem.

Busy do Niemiec dla podróżujących samodzielnie i w grupie

Jeśli planujesz samotny wyjazd do Niemiec lub podróżujesz z niewielką grupką znajomych albo najbliższa rodziną zdecydowanie powinieneś rozważyć podróż prywatnym busem. To także najlepsza opcja dla osób, które jadą grupą (np. grupą pracowniczą). Przewóz wielu osób jednym pojazdem do Niemiec pozwoli zaoszczędzić dużo czasu, logistycznej pracy i oczywiście pieniędzy.

Warto mieć na uwadze, że bus do Niemiec to koszt niższy niż benzyna na tak daleką trasę, a często niższy niż bilet lotniczy. Ponadto podróżując busem nie obowiązują cię restrykcyjne przepisy odnośnie bagażu. Pamiętaj, że cena biletu na samolot to jedna, a koszt zabrania walizki to coś zupełnie innego. Łatwo się naciąć. Podróż busem do Niemiec to wygoda – od razu wiesz, za co płacisz i ile rzeczy możesz wziąć. Żadnych kontroli osobistych ani bagażowych i brak lęku o to, jak potraktuje cię obsługa lotniska.

Na co zwrócić uwagę szukając busów do Niemiec?

Jeśli wiesz już, że do Niemiec pojedziesz busem, pora wybrać firmę przewozową. Rozejrzyj się za przewoźnikiem z doświadczeniem, o którym bez problemu można poczytać w sieci, znaleźć wszystkie istotne informacje oraz pozytywne opinie innych podróżnych. Ważne są także pojazdy, którymi dysponuje firma – czy są to samochody nowe, komfortowo wyposażone na tak długie trasy itd.

Świetnym wyborem będzie POLCAR z Lublina. Jest to rodzinna firma transportowa, której specjalizacją od 27 lat są busy do Niemiec. POLCAR ma w dyspozycji bardzo wygodne i komfortowe busy marki Mercedes-Benz, które podlegają regularnym kontrolom i przeglądom technicznym. Busy do Niemiec POLCAR prowadzone są przez przyjaznych, pomocnych i wykwalifikowanych kierowców, którzy pomogą z bagażem i nie tylko.

Do Niemiec z mniejszych miasteczek? Z firmą POLCAR nie problem

Warto zwrócić uwagę na to, że POLCAR oferuje bardzo rozbudowaną trasę busów do Niemiec, która pozwala na zabranie osób nie tylko z dużych miast, ale także z wielu mniejszych miasteczek.

Firma POLCAR świadczy także usługi takie jak wynajem autokarów dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych, a także wynajem autokarów dla firm i instytucji. Warto sprawdzić pełną ofertę firmy na http://www.polcarbus.com/.

Komfortowe busy do Niemiec tańsze i lepsze niż samolot
5 (100%) 1 vote

Podziel się!

1 comment

Jest to jakieś rozwiązanie, ale skoro jedziesz do Niemiec to nie lepiej wykorzystać tą okazję, iść do wypożyczalni samochodów, wybrać sportowy samochód i wypróbować go na niemieckich autostradach bez limitu prędkości. Ja tak zrobiłem kilka razy, korzystając z usług https://fleetcorp.pl/

Dodaj komentarz